TicketServices.gr

ΘΕΡΙΝΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ

PRESENTATION

Λεωφόρος Πλαστήρα (Έναντι Πανανείου),
Νότια Χαμηλή Πλατεία Προμαχώνα «Βηθλεέμ»

https://www.cinema.dikeh.gr/

********************************************************************
Οι προβολές του θερινού κινηματογράφου
θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 16 Ιουνίου
και θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου 2022

Προβολές ταινιών:

  • Καθημερινά
  • Είσοδος: 3,5€ (δεν περιλαμβάνονται τα έξοδα έκδοσης ηλεκτρονικού εισιτηρίου)
  • Ώρες Έναρξης: (Ιούνιος, Ιούλιος, Αύγουστος 21:30 | Σεπτέμβριος 21:00)
  • Οι ξενόγλωσσες ταινίες προβάλλονται με ελληνικούς υπότιτλους.
  • Όλες οι ταινίες προβάλλονται σε ψηφιακή μορφή (DCP).

********************************************************************

  • Δήμαρχος Ηρακλείου: Βασίλης Λαμπρινός
  • Αντιδήμαρχος Πολιτισμού - Εθελοντισμού: Αριστέα Τ. Πλεύρη
  • Αντιδήμαρχος Κοινωνικών Υπηρεσιών, Πρόεδρος ΔΗ.Κ.Ε.Η.: Ρένα Παπαδάκη – Σκαλίδη
  • Επιμέλεια – Οργάνωση: Κωνσταντίνα Χατζάκη
  • Προγραμματισμός – Επιλογή Ταινιών: Νίνα Βελιγράδη
  • Γενική Διεύθυνση ΔΗ.Κ.Ε.Η: Δημήτρης Φωτιάδης
  • Γενική Διαχείριση ΔΗ.Κ.Ε.Η: Μιχάλης Κυράτσογλου
  • Οικονομική Διαχείριση ΔΗ.Κ.Ε.Η: Βάλια Πλευράκη
  • Σχεδιασμός & Κατασκευή ιστοσελίδας ΔΗ.Κ.Ε.Η. : Νικόλαος Κέλλης
  • Επιμέλεια Εντύπου: Νίνα Βελιγράδη
  • Γραφιστικός Σχεδιασμός: Χρυσόστομος Σπετσίδης

Ευχαριστούμε θερμά τον π. Καλλιτεχνικό Διευθυντή κ. Γιώργο Αντωνάκη για την πολύτιμη βοήθεια του.

INFO
TICKETS - SELECT EVENT
  • Sunday 26 June 2022, 21:30 Γράμματα από την Αμερική (Ειδική Προβολή) Γράμματα από την Αμερική (Ειδική Προβολή) Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 27 June 2022, 21:30 Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 28 June 2022, 21:30 Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 29 June 2022, 21:30 Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Πίτσα Γλυκόριζα | Licorice Pizza Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 30 June 2022, 21:30 Belfast Belfast Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 01 July 2022, 21:30 Belfast Belfast Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 02 July 2022, 21:30 Belfast Belfast Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 03 July 2022, 21:30 Ο Θίασος (Ειδική Προβολή) Ο Θίασος (Ειδική Προβολή) Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 04 July 2022, 21:30 Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 05 July 2022, 21:30 Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 06 July 2022, 21:30 Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Δωμάτιο 108 | L' Ennemi Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 07 July 2022, 21:30 Τα Κορδόνια | Lacci Τα Κορδόνια | Lacci Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 08 July 2022, 21:30 Τα Κορδόνια | Lacci Τα Κορδόνια | Lacci Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 09 July 2022, 21:30 Τα Κορδόνια | Lacci Τα Κορδόνια | Lacci Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 10 July 2022, 21:30 1. Ένας Δίκαιος Κόσμος | Just World - 2. Τελευταίο ταξίδι 1. Ένας Δίκαιος Κόσμος | Just World / 2. Τελευταίο ταξίδι Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 11 July 2022, 21:30 Νέα Τάξη | Nuevo Orden Νέα Τάξη | Nuevo Orden Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 12 July 2022, 21:30 Νέα Τάξη | Nuevo Orden Νέα Τάξη | Nuevo Orden Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 13 July 2022, 21:30 Νέα Τάξη | Nuevo Orden Νέα Τάξη | Nuevo Orden Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 14 July 2022, 21:30 Full Time | ? Plein Temps Full Time | ? Plein Temps Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 15 July 2022, 21:30 Full Time | ? Plein Temps Full Time | ? Plein Temps Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 16 July 2022, 21:30 Full Time | ? Plein Temps Full Time | ? Plein Temps Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 17 July 2022, 21:30 Mandibules Mandibules Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 18 July 2022, 21:30 Το Γεγονός | L' Ev?nement Το Γεγονός | L' Ev?nement Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 19 July 2022, 21:30 Το Γεγονός | L' Ev?nement Το Γεγονός | L' Ev?nement Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 20 July 2022, 21:30 Το Γεγονός | L' Ev?nement Το Γεγονός | L' Ev?nement Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 21 July 2022, 21:30 Αγέλη Προβάτων | Pack of Sheep Αγέλη Προβάτων | Pack of Sheep Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 22 July 2022, 21:30 Σελήνη, 66 Ερωτήσεις | Moon, 66 Questions Σελήνη, 66 Ερωτήσεις | Moon, 66 Questions Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 23 July 2022, 21:30 Μαγνητικά Πεδία | Magnetic Fields Μαγνητικά Πεδία | Magnetic Fields Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 24 July 2022, 21:30 Tralala Tralala Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 25 July 2022, 21:30 Εραστές | Amants Εραστές | Amants Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 26 July 2022, 21:30 Εραστές | Amants Εραστές | Amants Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 27 July 2022, 21:30 Εραστές | Amants Εραστές | Amants Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 28 July 2022, 21:30 Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 29 July 2022, 21:30 Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 30 July 2022, 21:30 Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Παρίσι, 13ο Διαμέρισμα | Les Olympiades Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 31 July 2022, 21:30 Μερικοί το Προτιμούν Μικρό | Some Like it Short Μερικοί το Προτιμούν Μικρό | Some Like it Short Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 01 August 2022, 21:30 Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 02 August 2022, 21:30 Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 03 August 2022, 21:30 Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Ανάμεσα σε δύο κόσμους | Ouistreham Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 04 August 2022, 21:30 Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 05 August 2022, 21:30 Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 06 August 2022, 21:30 Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Ο Αντικαταστάτης | El Sustituto Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 07 August 2022, 21:30 Φαντάσματα πλανιούνται πάνω από την Ευρώπη Φαντάσματα πλανιούνται πάνω από την Ευρώπη Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 08 August 2022, 21:30 Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 09 August 2022, 21:30 Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 10 August 2022, 21:30 Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Ο Χειρότερος Άνθρωπος στον Κόσμο Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 11 August 2022, 21:30 Υγρή Γη | Wetland Υγρή Γη | Wetland Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 12 August 2022, 21:30 Υγρή Γη | Wetland Υγρή Γη | Wetland Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 13 August 2022, 21:30 Υγρή Γη | Wetland Υγρή Γη | Wetland Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 14 August 2022, 21:30 Putty Hill Putty Hill Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 16 August 2022, 21:30 Αγία Έμυ | Holy Emy Αγία Έμυ | Holy Emy Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 17 August 2022, 21:30 Αγία Έμυ | Holy Emy Αγία Έμυ | Holy Emy Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 18 August 2022, 21:30 Υποψίες | Suspicion Υποψίες | Suspicion Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 19 August 2022, 21:30 Ο άγνωστος του Εξπρές | Strangers on a Train Ο άγνωστος του Εξπρές | Strangers on a Train Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 20 August 2022, 21:30 Στη Σκιά των Τεσσάρων Γιγάντων | North by Northwest Στη Σκιά των Τεσσάρων Γιγάντων | North by Northwest Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 21 August 2022, 21:30 West Side Story West Side Story Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 22 August 2022, 21:30 Murina Murina Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 23 August 2022, 21:30 Murina Murina Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 24 August 2022, 21:30 Murina Murina Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 25 August 2022, 21:30 Spencer Spencer Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 26 August 2022, 21:30 Spencer Spencer Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 27 August 2022, 21:30 Spencer Spencer Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 28 August 2022, 21:30 Η Μπαλάντα της Λευκής Αγελάδας | Ballad of a White Cow Η Μπαλάντα της Λευκής Αγελάδας | Ballad of a White Cow Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 29 August 2022, 21:30 Ασανσέρ για Δολοφόνους | Elevator to the Gallows Ασανσέρ για Δολοφόνους | Elevator to the Gallows Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 30 August 2022, 21:30 Η Φλόγα που Τρεμοσβήνει | The Fire Within Η Φλόγα που Τρεμοσβήνει | The Fire Within Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 31 August 2022, 21:30 Atlantic City Atlantic City Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 01 September 2022, 21:00 Το Δείπνο μου με τον Αντρέ | My Dinner with Andre Το Δείπνο μου με τον Αντρέ | My Dinner with Andre Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 02 September 2022, 21:00 Αντίο, Παιδιά | Goodbye, Children Αντίο, Παιδιά | Goodbye, Children Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 03 September 2022, 21:00 Blow Up Blow Up Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 04 September 2022, 21:00 Τα Κακά Παιδιά | The Bad Guys Τα Κακά Παιδιά | The Bad Guys Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 05 September 2022, 21:00 Maixabel Maixabel Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 06 September 2022, 21:00 Maixabel Maixabel Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 07 September 2022, 21:00 Maixabel Maixabel Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Thursday 08 September 2022, 21:00 Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 09 September 2022, 21:00 Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 10 September 2022, 21:00 Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Οι Ροδακινιές του Αλκαράς | Alcarr?s Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 11 September 2022, 21:00 Αίνμπο: Πριγκίπισσα του Αμαζονίου Αίνμπο: Πριγκίπισσα του Αμαζονίου Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Monday 12 September 2022, 21:00 Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Tuesday 13 September 2022, 21:00 Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 14 September 2022, 21:00 Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Η Συγκάλυψη | Marco Effekten Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Friday 16 September 2022, 21:00 Γιάκαρι: Η Ταινία | Yakari: Le Film Γιάκαρι: Η Ταινία | Yakari: Le Film Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Saturday 17 September 2022, 21:00 Λάσι Γύρνα Σπίτι | Lassie Come Home Λάσι Γύρνα Σπίτι | Lassie Come Home Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
  • Sunday 18 September 2022, 21:00 Ίκαρος και Δαίδαλος| Icarus Ίκαρος και Δαίδαλος| Icarus Θερινός Δημοτικός Κινηματογράφος ΒΗΘΛΕΕΜ TICKETSAvailability:    
Do we have your permission to store cookies to your browser? This way we and third parties (Google, Facebook etc) will be able to track your usage of our website for statistics and advertising reasons. You may read more on the cookies usage in our website clicking here.
Yes, I allow No, I don't
Πληροφορίες σχετικά με τις καιρικές συνθήκες
κάντε κλικ εδώ