Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι

ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ

EVENT DETAILS

ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ
Σμύρνης 5 -7, Αθήνα 104 33
(χάρτης)

ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
Κάθε Κυριακή στις 17:00
από 6/10 έως 29/3/2020

ΔΙΑΡΚΕΙΑ
80 ' με διάλειμμα

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
8 € γενική είσοδος
7 € τιμή προπώλησης

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ
TICKET SERVICES
- εκδοτήριο: Πανεπιστημίου 39, Στοά Πεσμαζόγλου
- τηλεφωνικά: 2107234567
- online: www.ticketservices.gr
PUBLIC
- σε όλα τα καταστήματα PUBLIC
- στο tickets.public.gr

E-TICKET
Αγοράζοντας τα εισιτήριά σας ηλεκτρονικά, μπορείτε να τα κατεβάσετε σε μορφή PDF και να τα εκτυπώσετε, ώστε να εισέλθετε στο χώρο της εκδήλωσης απευθείας με αυτά.

ΠΑΡΑΓΩΓΗ
L&S ΑΣΤΙΚΗ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΘΕΑΤΡΙΚΟΥ ΘΙΑΣΟΥ
ΑΦΜ: 997644105
ΔΟΥ: ΝΙΚΑΙΑΣ

  • Sunday 27 October 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 03 November 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 10 November 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 17 November 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 24 November 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 01 December 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 08 December 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 15 December 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 22 December 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 29 December 2019, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 05 January 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 12 January 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 19 January 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 26 January 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 02 February 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 09 February 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 16 February 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 23 February 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 01 March 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 08 March 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 15 March 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 22 March 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 29 March 2020, 17:00 Ντάμπυ-Το Ελεφαντάκι ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ SELECT TICKETSAvailability:    
EVENT INFORMATION

Ντάμπυ το Ελεφαντάκι



Για παιδιά 2-9 ετών

Ο Ντάμπυ το πιο διάσημο ελεφαντάκι του κόσμου, παρουσιάζεται για πρώτη φορά στο Θέατρο Ελπίδας.

Ένα συγκινητικό παραμύθι για ένα διαφορετικό ήρωα με μεγάλα αυτιά και ακόμα μεγαλύτερη καρδιά, μία πανδαισία χρωμάτων και σκηνικών, ένας φόρος τιμής στον μαγικό και ανεξάντλητο κόσμο των παραμυθιών, μία πληθωρική θεατρική εμπειρία για όλη την οικογένεια με εντυπωσιακές στολές.

Η εταιρεία L & S έχει ειδικότητα στις διαδραστικές παραστάσεις για παιδιά. Στόχος της είναι να δίνει στα παιδιά την ευκαιρία για μια βιωματική εμπειρία στο θέατρο, μέσα από την συμμετοχή τους στην ιστορία που ξετυλίγεται μπροστά τους, και να νιώθουν το ευχάριστο αίσθημα της επίτευξης που συμβάλλει στην ανάπτυξη εμπιστοσύνης στον εαυτό τους.

Συντελεστές:

Κείμενο - Σκηνοθεσία: Νίκος Λημνιός
Μουσική Επιμέλεια - Σχεδιασμός Φωτισμού: Κωνσταντίνος Τζηλίνης
Χορογραφίες - Κινησιολογία: Μίκα Στεφανάκη
Σκηνογραφία - Ενδυματολογία: L & C

INFO

ΘΕΑΤΡΟ ΕΛΠΙΔΑΣ
Σμύρνης 5 -7, Αθήνα 104 33
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019 στις 17:00
Ημέρες Παραστάσεων: κάθε Κυριακή στις 17:00 (από 6/10/19 έως 29/3/20)
Τιμές εισιτηρίων: €8. Ισχύουν ειδικές τιμές για γκρουπ.
Τιμή προπώλησης: 7€
Διάρκεια: 80' (με διάλειμμα)

Τηλέφωνο για πληροφορίες: 698 079 8469

**Ειδικές τιμές για σχολεία, συλλόγους, γκρουπ, παιδικά πάρτι και άλλες εκδηλώσεις.