JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού

ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ

EVENT DETAILS
PHOTO GALLERY
  • Sunday 27 October 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 03 November 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 10 November 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 24 November 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 01 December 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 08 December 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 15 December 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 22 December 2019, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 05 January 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 12 January 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 19 January 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 26 January 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 02 February 2020, 15:30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 09 February 2020, 15:30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 08 March 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 15 March 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 22 March 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 29 March 2020, 12:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ JAZZ FOR KIDS: η ιστορία ενός ρυθμού SELECT TICKETSAvailability:    
EVENT INFORMATION