Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού

NATIONAL THEATRE - STAGE "NIKOS KOURKOULOS"

EVENT DETAILS
ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
ΚΤΙΡΙΟ ΤΣΙΛΛΕΡ
ΣΚΗΝΗ «ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ»
ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22-24 (Ομόνοια)
ΤΗΛ. ΤΑΜΕΙΟΥ:
210 5288170 - 171

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Τετάρτη & Πέμπτη
15€ γενική είσοδος

Παρασκευή
13€ γενική είσοδος

Σάββατο, Κυριακή & επίσημες αργίες
18€ γενική είσοδος

Φοιτητικό/Νεανικό
Πέμπτη: 10€
Τις υπόλοιπες ημέρες: 13€

Ανω των 65
Τετάρτη: 10€
Τις υπόλοιπες ημέρες: 13€

Πολύτεκνοι
10 € όλες τις ημέρες

Κάρτα ανεργίας
5€
- Μόνο Τετάρτη/Πέμπτη
- Μόνο από τα ταμεία του θεάτρου

Για την αγορά και παραλαβή μειωμένου εισιτηρίου απαιτείται η επίδειξη αντίστοιχου δικαιολογητικού/κάρτας.

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ
- ΤΑΜΕΙΑ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ

- TICKET SERVICES
τηλεφωνικά: 210 7234567
online: www.ticketservices.gr
Με χρέωση υπηρεσίας 7.5%

Εκδοτήριο: Πανεπιστημίου 39 (Στοά Πεσμαζόγλου)

- ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ PUBLIC
Προπωληση σε όλα τα καταστήματα PUBLIC

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Τα εισιτήρια που αγοράζονται τηλεφωνικά ή οnline παραλαμβάνονται με επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας ή/και πιστωτικής κάρτας, οποιαδήποτε στιγμή από τα ταμεία του Εθνικού Θεάτρου.

E-TICKET
Αν έχετε εκτυπωτή, μετά τη συναλλαγή σας μπορείτε να κατεβάσετε τα εισιτήριά σας σε ηλεκτρονική μορφή (αρχείο PDF) και να εισέλθετε στην αίθουσα με το εκτυπωμένο εισιτήριο.

Τιμολογιακή πολιτική Εθνικού Θεάτρου 2019-2020
  • Thursday 16 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SOLD OUT
    no tickets available
  • Friday 17 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SOLD OUT
    no tickets available
  • Saturday 18 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SOLD OUT
    no tickets available
  • Sunday 19 January 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SOLD OUT
    no tickets available
  • Wednesday 22 January 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 23 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 24 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 25 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 26 January 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 29 January 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 30 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 31 January 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 01 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 02 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 05 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 06 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 07 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 08 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 09 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 12 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 13 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 14 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 15 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 16 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 19 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 20 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 21 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 22 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 23 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 26 February 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 27 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 28 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 29 February 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 01 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 04 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 05 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 06 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 07 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 08 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 11 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 12 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 13 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 14 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 15 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 18 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 19 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 20 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 21 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 22 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 25 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 26 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 27 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 28 March 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 29 March 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 01 April 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 02 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 03 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 04 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 05 April 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Wednesday 08 April 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Thursday 09 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Friday 10 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Saturday 11 April 2020, 21:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
  • Sunday 12 April 2020, 18:00 Hotel Éternité - Γιάννη Καλαβριανού STAGE "NIKOS KOURKOULOS" SELECT TICKETSAvailability:    
EVENT INFORMATION

Hotel Éternité Γιάννη Καλαβριανού

ΚΤΙΡΙΟ ΤΣΙΛΛΕΡ - ΣΚΗΝΗ «ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ»

Από 16.01.2020 έως 12.04.2020

Το νέο έργο του Γιάννη Καλαβριανού ανεβαίνει στη Σκηνή «Νίκος Κούρκουλος» ύστερα από ανάθεση του Εθνικού Θεάτρου.

Βασικοί ήρωές του είναι οκτώ εργαζόμενοι σε ένα ξενοδοχείο, όπου τίποτε δεν επιτρέπεται να παλιώσει. Η γενική διευθύντρια προσπαθεί να παγώνει τον χρόνο πιστεύοντας πως αυτό θα βοηθήσει τους πελάτες που καταλύουν εκεί να διαχειριστούν τη ζωή τους που περνά. Ή που δεν περνά.

Do we have your permission to store cookies to your browser? This way we and third parties (Google, Facebook etc) will be able to track your usage of our website for statistics and advertising reasons. You may read more on the cookies usage in our website clicking here.
Yes, I allow No, I don't